O nas


Nasza firma od lat specjalizuje się w transporcie międzynarodowym. Nasze ładunki są ubezpieczone. Wykonujemy także transport ładunków niebezpiecznych.
Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy od lat działają w przemyśle transportowym i na pewno dowiozą Państwa towar na czas.
Wybierając naszą firmę otrzymujesz profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz pewność, że Twoja przesyłka dotrze na miejsce na czas.
Zatrudnij nas jako solidnego partnera do długoterminowej współpracy. Powierzając w nasze ręce swoją przesyłkę nie musisz się niczym więcej martwić.

TRANSPORT MĘDZYNARODOWY

Świadczymy usługi transportowe na terenie Państw Zachodnich (Benelux, Niemcy, Francja). Mogą Państwo skorzystać z naszych usług kobotażowych na terenie Niemiec. Posiadamy nowoczesny tabor przystosowany do dalekich podróży.

OPTYMALNA LOGISTYKA

Nasze usługi szyte są na miarę. Po przekazaniu informacji odnośnie tego, jaki towar mamy przewieść, dobieramy odpowiedni ciągnik oraz jednego z naszych doświadczonych kierowców. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zawsze produkty znajdują się w dobrych rękach.

TRANSPORT ADR

Nasza firma prowadzi także usługi transportu ładunków niebezpiecznych (ADR). Posiadamy uprawnienia do przewozu większości z 13 dostępnych klas materiałów niebezpiecznych.

UBEZPIECZENIA TOWARU

W dzisiejszych czasach nie ma profesjonalnej usługi transportowej bez ubezpieczenia towaru. Wiemy o tym doskonale i dlatego korzystamy z Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika oraz Ubezpieczenie na Kabotaż.

Tabor


Kontakt


Fürst Transporte
ul. Wincentego Witosa 1B, 59-307 Raszówka
Telefon:
0049 17655460151
0048 514 020 085
E-Mail:
lukaszfurst@furstjob.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fürst-Agencja Pracy sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Fürst-Agencja Pracy sp. z o.o. z siedzibą w ul. Wincentego Witosa 1B, 59-307 Raszówka, NIP 6922518375. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Fürst-Agencja Pracy sp. z o.o. oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Fürst Transporte
ul. Wincentego Witosa 1B
59-307 Raszówka
tel.: 0049 17655460151
tel.: 0048 514 020 085
lukasfurst@furstjob.pl
NIP 6922522649
furstjob.pl/transport